Dojazd na Targi Hanowerskie

Serdecznie witamy w Hanowerze, Laatzen i Rethen!

Poniższa mapa ułatwi Państwu orientację. Przy pomocy Google Maps można dokładnie ustalić odległość i wydrukować mapę dojazdu z terenów targowych do obiektu zakwaterowania. Na mapie poniżej widać sieć dróg umożliwiających szybki i sprawny dojazd do terenów targowych już w kilka minut. Interaktywna mapa umożliwia przesuwanie odcinka tej mapy w dowolną strone, powiększanie wybranego fragmentu oraz wyszukiwanie innych żądanych haseł.

Targi Hanowerskie są łatwo dostępne korzystając zarówno z komunikacji miejskiej, jak również samochodu::

  • z Hanoweru: tramwaj linia 8, 18, 6, 16
  • z Laatzen: tramwaj linia 1, 2 (dwie stacje  – około 700 metrów  – dojście pieszo ok. 10 min.)
  • z Rethen: do targów autobusem nr  346, z przesiadką na tramwaj nr 1 lub 2, ogółem podróż trwa około 15 minut lub pociągiem w kierunku Hanoweru około 5 minut

Przy pomocy poniższego formularza mogą Państwo sprawdzić rozkład jazdy tramwajów lub autobusów w Hanowerze, Laatzen lub Rethen. Proszę podać miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz datę podróży. Informacja o połączeniach pokaże się w osobnym oknie.

EFA-Logo DomMiejscowość SkorowidzPrzystanek
Od
Do
  Czas    :  Data    .  . 
 

Jeżeli nie udało się Państwu odnależć szukanego celu w EFA, proponujemy posłużenie się map24.com. Proszę tutaj wprowadzić adres startowy i poniżej docelowy, a otrzymają Państwo żądane informacje.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące dojazdu, informacji o Hanowerze i okolicy, proszę o przesłanie nam E-Mail, wtedy otrzymają Państwo potrzebne informacje.